Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Szczegóły produktu
Nazwa handlowa: Haijiang
Orzecznictwo: ISO9001,CE
Model Number: HJF-160
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1 Set
Cena: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Special: |
PET Fittings Use |
Type: |
Preform Injection |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Voltage: |
As Customer Required |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Product: |
Cold Runner Plastic Injection Mold |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
Special: |
PET Fittings Use |
Type: |
Preform Injection |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Voltage: |
As Customer Required |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Product: |
Cold Runner Plastic Injection Mold |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
| Model | HJF-160 |
| Siła zamykania | 4800 KN |
| Średnica otworu | 160 mm |
| Zakres grubości formy | 180-470 mm |
| Zakres średnicy ślimaka | 30-50 mm |
| Waga wtrysku | 1590 gramów |
| Objętość wtrysku | 1766 cm³ |
| Siła wypychacza | 2-4 tony |
| Liczba wypychaczy | 5 sztuk |