Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Szczegóły produktu
Nazwa handlowa: Haijiang
Orzecznictwo: ISO9001,CE
Model Number: HJF-160
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1 Set
Cena: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Style: |
Horizontal |
Product: |
Cold Runner Plastic Injection Mold |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Mould Thickness: |
180-470 Mm |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Ejector Force: |
2-4 Ton |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Shot Weight: |
1590 G |
Style: |
Horizontal |
Product: |
Cold Runner Plastic Injection Mold |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Mould Thickness: |
180-470 Mm |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Ejector Force: |
2-4 Ton |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Shot Weight: |
1590 G |
| Tonaż zacisku | 4800 KN |
|---|---|
| Średnica otworu | 160 mm |
| Waga strzału | 1590 g |
| Wielkość strzału | 1766 cm3 |
| Średnica śruby | 30-50 mm (regulowane) |
| System wyrzucający | 5 sztuk |
| Siła wyrzucająca | 2-4 tony |
| Styl maszyny | Horyzontalny |
| napięcie | Dostosowany do wymagań klienta |