Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Szczegóły produktu
Nazwa handlowa: Haijiang
Orzecznictwo: ISO9001,CE
Model Number: HJF-160
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1 Set
Cena: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Clamping Tonnage: |
4800 KN |
Style: |
Horizontal |
Special: |
PET Fittings Use |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Ejector Number: |
5 Pieces |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
Clamping Tonnage: |
4800 KN |
Style: |
Horizontal |
Special: |
PET Fittings Use |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Ejector Number: |
5 Pieces |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do formowania wtryskowego preformy |
| Średnica śruby | 30-50 mm |
| Waga strzału | 1590 g |
| Wielkość strzału | 1766 cm3 |
| Metoda plastykowania | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Gęstość formy | 180-470 mm |
| Średnica otworu | 160 mm |
| Siła wyrzucająca | 2-4 tony |
| System wyrzucający | Wyrzutnik z 5 części |
| Styl maszyny | Horyzontalny |