Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Szczegóły produktu
Place of Origin: Ningbo,China
Nazwa handlowa: Haijiang
Orzecznictwo: ISO9001,CE
Model Number: HJF-160
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: 30000
Packaging Details: standard shipping packing
Delivery Time: 35 days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 sets per month
System sterowania: |
PLC |
Objętość wtrysku: |
154cm³-3200cm³ |
Siła wyrzutnika: |
1,3-60 kN |
Liczba stref kontroli temperatury: |
2-8 |
Max. Maks. Mold Width Szerokość formy: |
600-2500 mm |
Max. Wysokość pleśni: |
400-1200MM |
Ciśnienie wtrysku: |
15MPa-250MPa |
Liczba cylindrów: |
1-8 |
System sterowania: |
PLC |
Objętość wtrysku: |
154cm³-3200cm³ |
Siła wyrzutnika: |
1,3-60 kN |
Liczba stref kontroli temperatury: |
2-8 |
Max. Maks. Mold Width Szerokość formy: |
600-2500 mm |
Max. Wysokość pleśni: |
400-1200MM |
Ciśnienie wtrysku: |
15MPa-250MPa |
Liczba cylindrów: |
1-8 |
| Nazwa produktu | Wtryskarka do preform PET |
|---|---|
| Objętość wtrysku | 154cm³ - 3200cm³ |
| Skok otwarcia | 0 - 650mm |
| Ciśnienie wtrysku | 15MPa - 250MPa |
| Średnica ślimaka | 45mm - 90mm |
| Zasilanie | AC380V/50Hz/3-fazowe |
| Skok wyrzutnika | 50 - 300mm |
| Maks. wysokość formy | 400 - 1200mm |
| Siła docisku | 550kN - 1600kN |
| Liczba cylindrów | 1 - 8 |