Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Szczegóły produktu
Place of Origin: Ningbo,China
Nazwa handlowa: Haijiang
Orzecznictwo: CE/ISO
Model Number: HJF240
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1 SET
Cena: USD25000
Packaging Details: Standard export packing
Delivery Time: 35 days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS per month
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Numer modelu | HJF240 |
| Marka | Haijiang |
| Prędkość produkcji | 30-45 sztuk na minutę |
| Zakres rozmiarów strzykawek | 1 ml do 50 ml |
| Zużycie energii | 11,65 KW |
| Zużycie powietrza | 0,3 m³/min |
| Ciśnienie powietrza | 0,6-0,8 Mpa |
| Waga maszyny | 7 ton |
| Wymiary | 3000 × 1200 × 1800 mm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Certyfikaty | CE, ISO9001 |