Linia produkcyjna
Nasza firma uzyskała certyfikat CE i ISO9001: 2008, nasze wysokiej jakości maszyny są szeroko sprzedawane na całym świecie, obejmujące ponad 20 krajów i regionów. Od momentu założenia w 2002 r. Firma starała się prowadzić badania i opracowywać sprawdzone, precyzyjne i małe wtryskarki od 50T do 3000T, waga wtryskowa od 50 gramów do 30000 gramów dla klientów w kraju i za granicą z zaawansowaną technologią, wysokowydajną produkcją i perfekcyjną gwarancja jakości, w tym stała pompa, silnik VDP i siłownik.

W naszej firmie znajdują się profesjonalni inżynierowie techniczni i zaawansowany zespół zarządzający, powstał już solidny system z działu badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i pierwszej klasy usług posprzedażowych. Samobieżne precyzyjne i małe wtryskarki HG charakteryzują się szybką, energooszczędną, niezawodną, ​​nowatorską konstrukcją i wysokim stopniem automatyzacji. Nasze maszyny są odpowiednie do wtrysku i formowania części zamiennych, które wymagają wysokiej precyzji. Od czasu wprowadzenia produktów na rynek szybko zostaje spopularyzowana wśród klientów.

R & D
Warsztat produkcyjny

Poprzez zastosowanie zaawansowanego sprzętu produkcyjnego, doskonałego profesjonalnego personelu,

kompletny system szkoleń i dobra atmosfera w firmie,

dostarczamy Ci produkty pierwszej klasy, zero defektu jest naszym celem, a satysfakcja klienta jest naszym zobowiązaniem.

Obszar montażu

Przetwarzanie powierzchni sprzętu

Doskonała jakość musi mieć dobrą technologię i dobry sprzęt do przetwarzania, aby to zapewnić, aby Taihong spędzał dużo czasu

we wprowadzeniu peer-feading dużej wytaczarki CNC i frezarki, wielkogabarytowych poziome frezarek portalowych,

centra obróbcze, wycinarka laserowa do blachy i inne urządzenia zapewniające wydajność i dokładność produkcji.

Sprzęt pomiarowy

Zespół inspekcyjny SAILAI to starsi ludzie w branży, posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie,

w celu uzyskania idealnego produktu jest wprowadzenie wiodącego, trójwymiarowego centrum testowego.