Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia
Rodzaj działalności: Producent
marki: Taihong
Ilość pracowników: 300~500
Coroczne wyprzedaże: >10000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 30% - 40%
Wprowadzenie

11 Taihong Machinery jest profesjonalnym producentem wtryskarka z integracją badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży. znajduje się w Ningbo, które jest pięknym nadmorskim miastem.

nasza firma uzyskała certyfikat CE i ISO9001: 2008, nasze wysokiej jakości maszyny są szeroko sprzedawane na całym świecie, obejmując ponad 20 krajów i regionów.Od momentu powstania w 2002 roku firma starała się badać i opracowywać satysfakcjonujące precyzyjne i małe wtryskarki od 50T do 3000T, gramaturę wtrysku od 50 gramów do 30000 gramów dla klientów w kraju i za granicą z zaawansowaną technologią, wysokowydajną produkcją i doskonałymi gwarancja jakości, w tym pompa stała, VDP i serwomotory.

W naszej firmie są profesjonalni inżynierowie techniczni i zaawansowany zespół zarządzający, powstał już solidny system badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i pierwszej klasy obsługi posprzedażnej.Samodzielnie zaprojektowane precyzyjne i małe wtryskarki HG charakteryzują się dużą szybkością, oszczędnością energii, niezawodnością, nowatorską konstrukcją i wysokim stopniem automatyzacji.Nasze maszyny nadają się do wtrysku i formowania części zamiennych, które wymagają dużej precyzji.Od momentu wprowadzenia produktów na rynek szybko spopularyzował się wśród klientów.


Opierając się na postępowych myślach i wymagających duchach, maszyny Taihong celują w najlepszych producentów szybkich wtryskarek w Chinach.Wszyscy nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby badać i rozwijać bardziej nowe, dostosowane do potrzeb i zadowolone maszyny dla klientów, oferując doskonalsze, profesjonalne i kompleksowe usługi

Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim za wsparcie i pomoc, których udzieliliście.My, maszyny Taihong, będziemy trzymać się razem i pisać o tym wspanialszym jutro!

Witamy Twoje zapytanie w dowolnym momencie, odpowiemy na Twoje pytanie w ciągu 24 godzin, mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupów u nas.

1

 

 

Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy 0Chiny Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. profil firmy 1

 

 

 

 

 
Historia

Sailai Plastic Machine Co., Ltd. Zlokalizowane w mieście Ningbo, w pobliżu Szanghaju. Jest to Specjalistyczna oferta wtryskarki , wtryskarki i związane z nimi urządzenia pomocnicze. Rozpoczęty od 1996 do 2017 roku

Usługa

Sailai Plastic Machine Co., Ltd. Zlokalizowane w mieście Ningbo, w pobliżu Szanghaju. Jest to oferta specjalistyczna wtryskarki , wtryskarki i związanych z nimi urządzeń pomocniczych.
Wtryskarka zakres: siła zacisku od 50ton do 1000 ton, masa na wadze od 6789 g. Seria maszyn:
A) Standardowa maszyna do formowania wtryskowego
B) wtryskarka PCV;
C) Wtryskarka do PET;
D) Maszyna do wtrysku dwukolorowego;
E) Pełna wtryskarka hydrauliczna;
F) Wszystkie elektryczne wtryskarki; pełna wtryskarka;
G) Energooszczędna wtryskarka:
(a) Maszyna wtryskowa z pompą o zmiennej wydajności (b) Maszyna wtryskowa z serwomotorem
Wszystkie nasze urządzenia wykorzystują słynny komponent marki, np. Zawór Yuken / Vickers / Northman, Yuken / Vickers Pump, Omron / Schneider Switch, komputer Porchesion, Valqua Seal, HNC Proportional Valve; Moot Proportinal liner

"Profesjonalna, niezwykła jakość, szczere usługi" to nasza pasja, dlatego z przyjemnością tworzymy zarówno doskonałe produkty, jak i doskonałą obsługę dla klientów na całym świecie.

Nasz zespół

Wtryskarka do tworzyw sztucznych Taihong

Tel: 0086-0574-88128282 Faks: 0086-574-56877329
E-mail:
admin@taihong-machine.com

Http://www.taihong-machine.com
Dodaj: Fangqiao Industrial, Fenghua, Ningbo City, Chiny