Dom

Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd.

Opinie klientów
Jakość maszyny jest dobra, mam dwie niewielkie maszyny

—— Farrukh Jawaid

Im Online Czat teraz

Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd.
Workshop Workshop machine 服务 国家

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
marki : Taihong
Ilość pracowników : 300~500
Coroczne wyprzedaże : >10000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 30% - 40%

11 Taihong Machinery jest profesjonalnym producentem wtryskarek z integracją R & D, produkcji i sprzedaży. Znajduje się w Ningbo, który jest pięknym nadmorskim miastem.

nasza firma uzyskała certyfikat CE i ISO9001: 2008, nasze wysokiej jakości maszyny są szeroko sprzedawane na całym świecie, obejmujące ponad 20 krajów i regionów. Od momentu założenia w 2002 r. Firma starała się prowadzić badania i opracowywać sprawdzone, precyzyjne i małe wtryskarki od 50T do 3000T, waga wtryskowa od 50 gramów do 30000 gramów dla klientów w kraju i za granicą z zaawansowaną technologią, wysokowydajną produkcją i perfekcyjną gwarancja jakości, w tym stała pompa, silnik VDP i siłownik.

W naszej firmie znajdują się profesjonalni inżynierowie techniczni i zaawansowany zespół zarządzający, powstał już solidny system z działu badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i pierwszej klasy usług posprzedażowych. Samobieżne precyzyjne i małe wtryskarki HG charakteryzują się szybką, energooszczędną, niezawodną, ​​nowatorską konstrukcją i wysokim stopniem automatyzacji. Nasze maszyny są odpowiednie do wtrysku i formowania części zamiennych, które wymagają dużej precyzji. Od czasu wprowadzenia produktów na rynek szybko zostaje spopularyzowana wśród klientów.


Opierając się na postępowych myślach i wyzywających duchach, maszyny Taihong celują w najlepszych producentów szybkich wtryskarek w Chinach. Wszyscy nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby badać i opracowywać nowe, stylowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i zadowolone maszyny dla klientów, oferując znakomite, profesjonalne i kompleksowe usługi.

Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby podziękować wszystkim za wsparcie i pomoc udzieloną przez Ciebie. My, maszyny Taihong, będziemy się trzymali razem i piszemy bardziej genialne jutro!

Powitaj zapytanie w dowolnym momencie, odpowiemy na twoje pytanie w ciągu 24 godzin, mamy nadzieję, że spodoba Ci się miły zakup od nas.

1

Szczegóły kontaktu
Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-574-88128282

Faks: 86--56877329

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)