Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Szczegóły produktu
Place of Origin: Ningbo,China
Nazwa handlowa: Haijiang
Orzecznictwo: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: 36000
Packaging Details: standard shipping packing
Delivery Time: 35 days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 sets per month
Ciśnienie wtrysku: |
183 |
System bezpieczeństwa: |
Zaawansowany |
Wskaźnik wtrysku: |
275 g/s |
Nazwa produktu: |
Auto wtryskowe maszyna do listwy |
Prędkość wtrysku: |
180 |
System ogrzewania: |
Wysoka wydajność |
Typ: |
Automatyczny |
Udar otwierający pleśń: |
700 |
Ciśnienie wtrysku: |
183 |
System bezpieczeństwa: |
Zaawansowany |
Wskaźnik wtrysku: |
275 g/s |
Nazwa produktu: |
Auto wtryskowe maszyna do listwy |
Prędkość wtrysku: |
180 |
System ogrzewania: |
Wysoka wydajność |
Typ: |
Automatyczny |
Udar otwierający pleśń: |
700 |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Pojemność wtryskowa | 1026 g |
| Prędkość wstrzyknięcia | 275 g/s |
| Prędkość wtrysku | 180 mm/s |
| Ciśnienie wstrzyknięcia | 183 MPa |
| Siła przycisku | 3600 KN |
| Uderzenie otwierające pleśń | 700 mm |
| System chłodzenia | Wysoka wydajność |
| System ogrzewania | Wysoka wydajność |
| System bezpieczeństwa | Zaawansowane |