Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Szczegóły produktu
Place of Origin: Ningbo,China
Nazwa handlowa: Haijiang
Orzecznictwo: ISO9001,CE
Numer modelu: HJF-1000
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: 36000
Packaging Details: standard shipping packing
Delivery Time: 35 days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 sets per month
Typ: |
Automatyczny |
System grzewczy: |
Wysoka wydajność |
Udar zamykania pleśni: |
700 |
Wskaźnik wtrysku: |
275 g/s |
Ciśnienie wtrysku: |
183 |
Nazwa produktu: |
Auto wtryskowe maszyna do listwy |
Pojemność wtrysku: |
1026G |
Układ chłodzenia: |
Wysoka wydajność |
Typ: |
Automatyczny |
System grzewczy: |
Wysoka wydajność |
Udar zamykania pleśni: |
700 |
Wskaźnik wtrysku: |
275 g/s |
Ciśnienie wtrysku: |
183 |
Nazwa produktu: |
Auto wtryskowe maszyna do listwy |
Pojemność wtrysku: |
1026G |
Układ chłodzenia: |
Wysoka wydajność |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Siła zaciskania | 3600 KN |
| Pojemność wtryskowa | 1026 g |
| Prędkość wstrzyknięcia | 275 g/s |
| Ciśnienie wstrzyknięcia | 183 |
| Uderzenie zamykające pleśni | 700 mm |
| System sterowania | Komputeryzowane |
| System ogrzewania | Wysoka wydajność |
| System chłodzenia | Wysoka wydajność |